Občianske stavby

Prestavba štadióna FC DAC1904

Prestavba štadióna FC DAC1904

Dunajská Streda, Športová ulica
Investor: DAC Aréna, a.s.
prestavba 2016-2018

Komplexná prestavba a modernizácia jestvujuceho futbalového štadiona podla bundesligových vzorov, s atraktívnymi presklenými multimediálnymi rohovými uzavretiami s kapacitou pre 12.200 divákov, 14 skyboxov, 1200m2 business lounge-m a s oddelenými sektromi pre VIP, rodiny, hostí a domácich a 96 miest pre immobilných s doprovodmi.

Skladová hala a Administratívno-prevádzkový objekt HERZ s.r.o.

Skladová hala a Administratívno-prevádzkový objekt HERZ s.r.o.

Bernolákovo
Investor: HERZ s.r.o.
novostavba 2013

Skladová hala slúži ako distribučné centrum pre skladovanie a expedíciu produktov firmy HERZ na Slovensku. Skladová hala je navrhnutá ako energeticky úsporný objekt s využívaním odpadného vzduchu z administratívnej budovy a doplnkového vykurovacieho systému. Administratívna budova je navrhnutá ako nízkoenergetický objekt zaradený do energetickej triedy "A".

VIESSMANN, centrála

VIESSMANN, centrála

Bratislava, Ivánska cesta
Investor: Viessmann s.r.o.
novostavba 2007

Novostavba získala cenu Technického a skúšobného ústavu stavebného v súťaži Stavba roka 2008. Stavba má progresívne riešenú dvojitú odvetranú fasádu, chladené betónové stropy-temperované jadro (BKT), dvojitú podlahu, v ktorej sú vedené všetky rozvody domovej techniky. Na tejto stavbe boli použité solárne trubicové kolektory na fasáde a fotovoltické solárne panely. Stavba slúži ako funkčné školiace centrum pre servisných technikov, projektantov a obchodných partnerov.

Hotel Mercure, Bratislava

Hotel Mercure, Bratislava

Bratislava, Žabotova ulica
Investor: MAANA, a.s.
Novostavba 2010

Budova je navrhnutá na mieste existujúcich administratívnych objektov a je tvorená ich rekonštrukciou, nadstavbou a prístavbou. Parcela sa nachádza v centre mesta pri Hlavnej železničnej stanici. Priestory na troch suterénnych podlažiach slúžia pre potreby parkovania hotelových hostí a zamestnancov a plochy zázemia – sklady, manipuláciu s bielizňou a technológie. Na všetkých poschodiach sa nachádzajú hotelové izby. Najvyššie, siedme nadzemné podlažie je určené ako technologický priestor. 

Hotel a administratívna budova, Bratislava

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie